HABER/BLOG
DGA tv

DGA tv  

Sporcu Olmak ve Onlara Yüklenen Sorumluluk

Sporcu Olmak ve Onlara Yüklenen Sorumluluk Oyunculara zaman içerisinde çeşitli stresler yüklenir. Bunların bir kısmını kendi beyinlerinde suni olarak yaratırken ciddi bir kısmını çevre onlara yükler. İlerleyen yaşlarda bahsedilen “tecrübe” aslında bu streslerle baş edebilmenin diğer bir adıdır. Stresin dışarıdan gelen birinci kaynağı maalesef ama ailelerdir. Çocuklarının başarılı olmasını isteyen aileler bu başarı duygunusun yansımalarını..

“MUTLU ÇOCUKLAR YETİŞTİRMEK İÇİN”

DG Akademik olarak 2019 yılı sosyal sorumluluk kapsamında Losev işbirliği ile gerçekleştirdiğimiz “MUTLU ÇOCUKLAR YETİŞTİRMEK İÇİN”projemiz de çalışmalar harika geçiyor. Sosyal sorumluluk kapsamında gerçekleştirilecek projemizde, zorlu tedavi süreçlerinden geçen çocuklarımızın spor, sanat ve çeşitli aktiviteler ile yaşam mücadelelerine katkı sağlayarak sosyal yaşama adaptasyonlarını sağlamak hedefindeyiz. Çocuklarımız özenle hazırlanmış sanat, sosyal ve spor aktivitelerine katılarak Davut..

Çocuklar Yaz Spor Okulunda Çok Mutlu

Çocuklar Yaz Spor Okulunda Çok Mutlu 24 Haziran 2019 da başlayan DG Akademik yaz spor okulunda keyifli vakit geçirmenin yanı sıra bir çok spor, sosyal ve sanatsal faaliyetler yaparak yaz tatillerini harika geçiriyorlar. Davut Güngör önderliğinde ve organizasyonunda, öncelikle çocukların sosyal gelişimlerine önem verilmektedir. Sosyal iletişim, spor, sanat eğitimleri yanı sıra farklı kültürlerden gelen çocukların..

Neden DG Akademik Yaz Spor Okulu

Neden DG Akademik Yaz Spor Okulu İstanbul ve Türkiye genelinde bir çok büyük kulüpte bulunmayan Milli takım antrenörlerinin bulunduğu bir kadroya sahip. Yaz spor okulu olarak çocuklarımızın yaz dönemlerini hem eğlenerek hemde öğrenerek geçirecekleri harika bir yaz spor okulu programına sahip. Spor branş eğitimlerini uzman eğitmenlerden alarak beceri kazanacakları bir yaz olacak. Yaz spor okulu..

Yaz Spor Okulu Programı Nasıl Olmalı ?

Yaz Spor Okulu Nasıl Olmalı ? Yaz spor okulu çocukların yoğun bir okul programından çıktıkları dönem ve özellikle çalışan ailelerin tercih ettiği bir süreç gibi görünmekte. Oysa yaz spor okulu ailelerin öncelikli tercihi olmalı, çünkü yaz okulu çocukların hem sportif hem sanatsal eğitimler alacağı ve içeriğinin eğlenceli olduğu bir programdır. Tam gün yaz spor okulu..

Yaz Spor Okulu Kayıtlarımız Doldu

  Yaz Spor Okulu Kayıtlarımız Doldu Beylikdüzü yaz okullarıolarak yapmış olduğumuz yaz spor okulları 24 Haziranda başlayacak ve 30 Ağustosa kadar devam edecek. Yoğun ilgi gösterilen yaz spor okullarımızda 24 Haziran 12 Temmuz ve 15 Temmuz 2 Ağustos tarihleri arasında (2 dönem) 8-10 yaş arası kontenjanlarımız dolmuştur. Kaliteli eğitimden ödün vermemek adına yaz spor okullarımızınsayılarını..

Yaz Spor Okulunun Önemi

Yaz spor okuluçocuklarımızın yaz tatilini verimli geçirmeleri için bir fırsat olmasının yanı sıra hem fiziksel hem de bilişsel gelişimleri için çok önemlidir. Tam gün yaz spor okulu, farklı bölgelerde oturan, farklı okullardan gelen ve birbirlerinden farklı sosyal-kültürel yapılara sahip çocukların iletişim becerilerinin gelişmesi adına harika bir fırsat yaratmaktadır. Yaz spor okullarındaspor eğitimileri yanı sıra, drama..

Yaz Spor Okulu’nda Yeni Nesil Eğitim

Yaz Spor Okulu’nda Yeni Nesil Eğitim DG Akademik yaz spor okulu için uzman eğitmen kadrosu ile yaptığı programda beylikdüzü, beykent, Esenyurt, avcılar, esenket, Bahçeşehir ve Büyükçekmece bölgelerine hitam edecek. Yaz spor okulu kapsamlı programı ile fark yaratan DGA,  ulusal ve uluslararası çalışmalarda bulunmuş uzman eğitmen kadrosuyla çocuklarımız harika bir yaz geçirmelerini sağlayacak. Eğitim ve eğlence..

Yaz Okulunun Çocuklara Kazandırdıkları

özgüven gelişimi ve sosyal iletişim becerisinin gelişmesi için çok önemlidir. Tam gün yaz okulu, çocukların kendilerini ifade edebilecekleri ve yaşıtları ile oyunlar oynayarak sosyalleşmesine katkı sağlar. Yaz Spor Okulu, çeşitli sportif faaliyetleri öğrenmenin yanı sıra sosyal ve sanatsal oyunlarla da sosyal gelişimlerine önemli katkı sunmaktadır. DG Akademik Beylikdüzü yaz okullarıdüzenlerken, uzman eğitmenlerin her yaş grubuna..