Yaz Spor Okulları

YAZ SPOR OKULU 

Çalışma Günleri :Hafta İçi 5 Gün (Pazartesi – Salı- Çarşamba- Perşembe – Cuma)

Çalışma Saatleri : 09:00 / 17:00 Arası

Her yaş grubuna özel olarak hazırlanmış yeni nesil çalışma programına sahip olan DG Akademik YAZ SPOR OKULU, 25 yıllık tecrübesi ile uluslar arası araştırmalara sahip uzman ekibimizle hizmet vermekteyiz. 

Servis hizmetimiz vardır.

0536 950 58 36 

Beylikdüzü yaz spor okulu kayıtlarımız başladı.

Beylikdüzü bölgesinde spor organizasyonlarının yanı sıra, Beylikdüzü yaz okulu çalışmalarını yürüten DG Akademik Spor Kulübü, yeni nesil yaz okulu çalışma programını hazırladı.

DG Akademik olarak Beylikdüzü ve Esenyurt bölgesine hitap eden konuma sahip olan tesislerimiz, yaz okulu çalışmaları için siz değerli ailelerin çocuklarına keyifli zaman geçirmelerini sağlamak için harika bir program hazırladı.

Beylikdüzü yaz okulu ve Esenyurt yaz okulu olarak, sabah 9:00 da başlayacak çalışmalarımızda spor, sosyal ve sanatsal faliyetler bulunmaktadır.
Uzman ekibimiz eşliğinde yapılacak çalışmaların yanı sıra Öğle yemeği ve İkindi kahvaltısı verilmektedir.

 

 

Mutlu çocuklar yetiştirmek için…

       

Çocuklar İçin Yeni Nesil Spor Eğitim Modeli Nasıl Olmalı?

Spor adamları bilir ki; “spor bir disiplindir”. Çocukların öncelikle sağlıklı bir ortamda işin ehli, çocukların rol model alabilecekleri eğitimli kişiler yetiştirmek ve çocukların bu kişiler tarafından eğitim almalarını sağlamak olmalıdır. DG Akademik olarak çocuklarımızın hem eğlenip hem de öğrenecekleri spor ve sanatsal çalışmalar uzman ekibimiz tarafından hazırlanmaktadır.

DG Akademik Kurucusu ve Sportif Direktörü Davut Güngör; Geçmişte birçok Süper Lig (Fenerbahçe-Galatasaray-İstanbul Üniversitesi gibi) ve TKBL ekibinde çalışmıştır. Her kategori de altyapılarda çalışmış, bir çok üst düzey sporcu yetiştirmesinin yanı sıra onlarca şampiyonluklar kazanmıştır. Milli Takımlarda Çalışan, Uluslararası birçok ülkede çalışmalar ve sportif araştırmalar yapan Davut Güngör, Amerika, Kanada, Fransa  Sırbistan da önemli çalışmalar yapmakta, ve elit sporcuların burslu olarak hem lise, hemde üniversite okumalarına  öncülük etmektedir.

Çalıştığı her kulüpte her alanda başarı sağlayan Davut Güngör, yanında çalıştırdığı antrenörlerin de gelişimlerine önemli katkı sağladı. Çalıştığı asistanlarının bugün bir çok önemli kulübün antrenörlüklerini yapmalarında ve Türk basketboluna değerli hizmetlerde bulunmalarına katkı sağlamalarına öncülük etmiştir. Sırasıyla, Bakırköy Spor (Altyapı ve sportif organizasyonlar) Galatasaray (her kategori de antrenörlük), İstanbul Üniversitesi, (her kategori de antrenörlük ve sportif organizasyon), Fenerbahçe Spor kulübü (her kategori de antrenörlük), Panküp TED Kayseri (her kategori de antrenörlük ve altyapı sorumluluğu), TED Ankara Kolejliler (Her kategori de antrenörlük ve sporfi direktör), Mersin Üniversitesi spor kulübü (her kategori de antrenörlük ve sportif direktör), Şu anda ise DG Akademik Spor Kulübünde, Genel Koordinatörlük ve baş antrenörlük görevlerini yapmanın yanı sıra, onlarca eğitim kurumu, özel şirket, üniversite, belediye, kamu kurumuna danışmanlık yapmaktadır. 

Davut Güngör; Yaşadığı 18 Türkiye şampiyonluğunun yanı sıra onlarca organizasyon yapmış en önemlisi onlarca sosyal sorumluluk projesine imza atmıştır.

Ülkemizde dezavantajlı gençler için, sokak çocukları için, madde bağımlıları, zihinsel engelli çocuklar, kimsesiz çocuklar için birçok sosyal sorumluluk projesi yapmış, bu projelerden çok başarılı sporcu, müzisyen, sanatçı, iş kadını ve iş adamları yetişmesinde öncülük etmiştir.